Teenused

Meie Teenused

Kolimisteenus

Kui pöördute meie poole, siis veendute, et korteri või kontori kolimine on lihtne. Aitame kokku pakkida kolimisasju, pakume kaubikut, toimetame mööblivedu kiirelt ja hoolikalt. Pakume kolimisteenused koos laadijaga või ilma. Me oleme professionaalne meeskond ja seetõttu teeme oma tööd kiirelt ja soodsalt.

Laadijate teenus

Professionaalsed laadijad hoolitsevad teie asjade eest. Kui te kolite ja soovite vormistada veovedu teise linna või riiki, vabaneda prügist, siis me pakume laadijat, kes teeb kõik kiiresti ja korralikult. Peale tööde mahu kinnituse saamist ,me teeme teile hea hinnapakkumise.

Kaubavedu

Meie pakume kaubaveod üle Eesti. Meilt te saate tellida paki vedu marsruudil Tallinn-Narva-Tallinn igapäevaselt. Ja veel me saame viia teie muud veosed punktist A punkti B. Kogenud autojuhid ei pane teid muretsema kauba ohutuse eest, kuna see teel on.

Rahvusvaheline kaubavedu

EVM Grupil on laialdased kogemused rahvusvahelistel reisidel.

Meie juures on võimalik tellida kolimist Eestist Venemaale ja tagasi, samuti kolimist Euroopas. Kavandame parima marsruudi ning kogenud juhid toimetavad kauba turvaliselt sihtkohta.

Prügivedu

Meie pakume ehitusprahi, vanamööbli, metalli, kodumasinate ja vanapaberi äravedu. Veel me pakume aia- ja haljastusjäätmete äraveoteenust. Me saame anda mitte ainult autot aga laadijat ka. Kui te soovite Eestis prügi utiliseerida ja ära viia ,siis me oleme valmis selle probleemi lahendada.